Dorota Gardias w "Wysportowanych": Bieganie w show-biznesie się opłaca [WIDEO]

Po urodzeniu dziecka zaczęłam biegać z wózkiem. To był fantastyczny sposób, żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów i odzyskać formę - mówi Dorota Gardias, ambasadorka PKO Biegu Charytatywnego, która była gościem w kolejnym odcinku "Wysportowanych".

pko bieg charytatywny

Nie ma złej pogody do biegania, są tylko słabe charaktery. Co o tym powiedzeniu sądzi Dorota Gardias, prezenterka TVN, TVN24 i TVN Active?

"Może i tak, ale nie do końca się z tym zgadzam. Szczególnie biorąc uwagę tegoroczne wakacje i rekordowo wysokie temperatury. Bieganie przy 40 stopniach Celsjusza to jakieś totalne szaleństwo - mówi. - Co innego jeśli pada deszcz, śnieg lub wieje, to absolutnie jestem za tym, żeby podejmować takie wyzwania. To nie tylko hartuje nasz organizm, ale również charakter."

Jak to się stało, że najbardziej popularna prezenterka pogody pokochała bieganie?

"Po urodzeniu dziecka nie miałam czasu, żeby pójść na siłownię. Dowiedziałam się jednak o wózkach biegowych i ta opcja bardzo mi się spodobała. To był fantastyczny sposób, żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów i odzyskać formę."

Dorota Gardias w

Opłaca się być biegaczem w show-biznesie?

Po części na pewno. Mogę inne mamy zachęcać do tej formy aktywności. Poza tym dzięki bieganiu zbudowałam fajny wizerunek aktywnej osoby, co obecnie jest bardzo modne. Na szczęście nie stoi za tym nie tylko nowy trend, ale też coś więcej.

Dorota Gardias jest ambasadorką PKO Biegu Charytatywnego, zawodach sztafetowych, które 19 września odbędą się w 12 miejscach w Polsce. Dlaczego warto wziąć udział w tej imprezie?

Przez bieganie pomagamy innym. Każde pokonane okrążenie na bieżni oznacza jeden obiad dla dzieci. To fantastyczna inicjatywa. Jestem pod ogromnym wrażeniem frekwencji, która zapowiada się imponująco. Ludzie zapisują się całymi rodzinami. Trudno chyba wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie niż sport i pomaganie innym - kończy Gardias.

"WYSPORTOWANI" ODC. 1 - PAULINA HOLTZ

"WYSPORTOWANI" ODC. 2 - JOANNA JABŁCZYŃSKA

bieganie zmienia

Komentarze (94)
Dorota Gardias w "Wysportowanych": Bieganie w show-biznesie się opłaca [WIDEO]
Zaloguj się
 • permian299

  Oceniono 58 razy 46

  Są też takie specjalne sale porodowe do biegania, żeby nie tracić czasu podczas porodu. A podobno naukowcy z Wrocławia pracują na trumną biegową. Jak wszyscy mogą biegać, to wszyscy. Nie zgadzam się na dyskryminację nieżywych.

 • isiah.thomas

  Oceniono 43 razy 31

  Polska biega = przekomercjalizowany, nadęty, celebrycki serwis o niczym.

 • fakit.pl

  Oceniono 19 razy 9

  A mnie totalnie wk*rwia, że każdy sponsor biegu musi wpie*dolić nazwę swojej firmy w nazwę biegu. Po prostu organicznie tego nienawidzę i przekornie tracę cały szacunek do takiej firmy, który mu się w ten sposób afiszować...

 • june-of-44

  Oceniono 13 razy 7

  Dorota Gardias. Prosta pani od pogody. Wielka "gwiazda" show-biznesu. Pusta główka, rozpacz w oczach, powiększone usta. Lans na "zdrowy styl życia". Ojejejej ona urodziła dziecko w "Gali". Zakochana w którymś z kolei mężu. Wzór do naśladowania. Czy mogę sobie z panią zrobić słitkę? Piekne słitfocia, tak bardzo wyszła...

 • jm131

  Oceniono 18 razy 6

  Niesamowite, ale szkoda, że teraz jedyną formą ruchu i sportu uznawaną przez społeczeństwo jest bieganie lub ewewntualnie rower. Reszta to dla plebsu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX