Run BlogFest. Program imprezy

W najbliższy weekend 26-27 września w Warszawie spotykają się najwięksi biegający blogerzy i najbardziej aktywni w sieci biegacze. To pierwsza taka inicjatywa, pierwszy RUN BLOGFEST!

Organizatorem Run BlogFestu jest PolskaBiega.pl w partnerstwie z firmą adidas i Fundacją Maraton Warszawski.

Program imprezy:

 

CZĘŚĆ I - warsztatowa (tylko dla zaproszonych osób)

26.09.2015, sobota, godz. 11-14, Stadion Narodowy
EXPO 37.PZU Maratonu Warszawskiego, w galerii nad Biurem Zawodów, sala B
Zobacz plan EXPO >>

 

10:45 - 11:15 - rejestracja i odbiór pakietów

11:15 - 12:00 - sesja I

Współpraca z blogerami z punktu widzenia marki. Jak działać, żeby zadowolić siebie, czytelnika i sponsora? - prowadzą Piotr Szeleszczuk z adidas Polska i Michał Maliński z agencji Tailor Made PR.

12:15 - 13:00 - sesja II

Jak zarabiać na blogu? - prowadzi Marcin Kalkhoff.

Marcin Kalkhoff- wszystkożerna hybryda technicznego wykształcenia z kreatywnym, komunikacyjnym i biznesowym doświadczeniem. Specjalista strategicznego zarządzania marką. Twórca i Partner marketingowej kancelarii audytorskiej BrandAuditors, autor bloga branddoctor.pl, współtwórca Klubu Strategów Marketingu oraz współautor książek „Strategia marketingowa” i „Praktyka brandingu”. Od 25 lat pracuje jako strateg dla wielu agencji reklamowych i ich klientów m.in. dla Wprost, Knorra, Warty, Electroluxa, Absolut Vodka, Siemensa, Medicovera. Jedyny strateg w Polsce, który służbowo siedział na Pudelku.

13:15 - 14:00 - sesja III

Warsztaty digital. Dowiesz się jak robić dobre zdjęcia komórką. Poznasz najnowsze aplikacje do robienia zdjęć, filmów i relacji LIVE, które możesz łatwo wykorzystać w działaniach w social mediach. Przetestujesz z nami apki, które w 15 sekund zmontują Ci film, pozwolą robić lepsze jakościowo i ciekawsze treści na bloga. Jedyne czego będziesz potrzebować to Twój smartfon - prowadzi Karol Jurga, Social Media Manager w AGORA SA.

W przerwie między warsztatami ogłosimy konkurs zdjęciowy, w ramach którego będzie można przećwiczyć nabyte umiejętności. Nagrody funduje adidas.

 

CZĘŚĆ II - biegowa

27.09.2015, niedziela

W ramach 37. PZU Maratonu Warszawskiego odbędą się I Mistrzostwa Polski Blogerów w Maratonie.

9:00 - start maratonu

 

CZĘŚĆ III - imprezowa

27.09.2015, niedziela

 

Stadion Narodowy

13:25 - dekoracja zwycięzców I Mistrzostw Polski Blogerów w Maratonie

 

Klubokawiarnia "Temat Rzeka" (ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, vis-a-vis Stadionu Narodowego)

13:30 - 17:00  - Pasta AfterParty (tylko dla zaproszonych osób)

Czyli imprezka po 37. PZU Maratonie Warszawskim. To będzie specjalna strefa relaksu tylko dla uczestników Run BlogFestu. Będzie można odpocząć po biegu, pogadać, zjeść i się napić. Będą makarony serwowane przez Barillę, sałatki i koktajle od Fit & Easy, soki, piwo, wino i luźna atmosfera. Będzie można także samemu stanąć za barem i zrobić własną, zdrową koktajlową mieszankę! Podczas imprezy rozdamy nagrody za udział w konkursie zdjęciowym i pokażemy najlepsze fotografie, a także będzie można przedpremierowo pograć w nową biegową grę planszową Kingrunner!

14:00 - oficjalnie zaczynamy imprezę ("drzwi" Tematu Rzeka otwieramy dla Was od 13:30)

15:00 - rozwiązanie konkursu zdjęciowego

ok. 17:00 - zakończenie imprezy

Śledź nas na wydarzeniu na Facebooku: Run BlogFest i na Instagramie PolskaBiega.pl

run blogfest