Buty 3D idealne dla biegaczy?

Przymierzyłeś już sto par butów i ciągle nie możesz znaleźć tych idealnie pasujących do twojej stopy? Wygląda na to, że nadchodzi wybawienie! Buty 3D mogą zrewolucjonizować rynek biegowy!

buty, bieganieadidas.com

Wyobraź sobie, że przychodzisz od sklepu biegowego, biegniesz chwilę na bieżni, specjalna maszyna mierzy twoją stopę, jej szerokość, długość, wysklepienie, cały kształt, nacisk w czasie biegu, a potem dostajesz buta zaprojektowanego dokładnie dla Twojej stopy! Idealnego! Czy nie brzmi to cudownie?

adidas wypuścił niedawno koncept buta, którego wkładka wykonana jest z wykorzystaniem druku 3D. Dzięki temu but może być dopasowany do kształtu stopy konkretnego biegacza i być świetną odpowiedzią na bolączki poszczególnych osób i indywidualną potrzebę amortyzacji. Seria FUTERESCRAFT 3D może być początkiem rewolucji w świecie, nie tylko biegowych butów.

Wkładka 3D - idealne dopasowanie do stopyAdidas.com

Futurecraft 3D jest prototypem i pokazaniem kierunku naszych działań. Użyliśmy jedynego w swoim rodzaju połączenia procesu i materiału, w zupełnie nowy sposób. Nasza drukowana w 3D podeszwa nie tylko pozwala nam stworzyć wspaniały biegowy but, ale również na podstawie danych o wydajności dostarczyć buta na miarę potrzeb każdego sportowca.

- Eric Liedtke, RIC LIEDTKE, członek zarządu adidas.

But przyszłości czy ciekawostka?adidas.com

Ciekawe kiedy to rozwiązanie dotrze do polskich sklepów. I ile będzie kosztować?!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ