Must have do biegania zimą [4 RZECZY]

Bieganie zimą to nie jest bułka z masłem. Przedstawiamy 4 rzeczy, które warto mieć, jeśli nie chcesz odwieszać biegowych butów na kołek na mroźne miesiące.

Dobra bielizna termiczna!

Styl a la Rocky

Bawełniana bluza i styl na Rockiego może jednak lepiej wyglądać na filmie niż w rzeczywistości. Do biegania zimą dobrze sprawdzi się bielizna termiczna, czyli pierwsza, najbliższa ciału warstwa, która będzie dobrze przylegać do skóry, odprowadzać wilgoć i chronić przed zimnem. Zwłaszcza zimą warto zadbać o utrzymanie dobrej temperatury i nie ryzykować chorób.

BUFF - jedna rzecz i milion zastosowań

Komin zawsze się przydahttp://www.mercadolibre.cl/

Komin, popularnie zwany Buffem, ma milion zastosowań. Można kombinować: czapka, szalik, kominiarka, nauszniki....? Można! Ale po co skoro jest jedna rzecz, którą możesz wykorzystać na różne sposoby.

Komin możesz nosić jako opaskę na głowę, możesz zakryć nim uszy, można przez niego wygodnie oddychać, bez ryzyka, że nasiąknie i od razu zamarznie. Łatwo go zdjąć, łatwo założyć. Mieści się pod kaskiem.

I występuję w wielu, wielu kolorach :)

Mocne nogi

Mocne nogi przydadzą się na zimęhttp://menfash.us/

Jeśli do tej pory wybiegania robiłeś tempem 5:00 to nie zdziw się, że na śniegu tempo trochę spadnie. Albo, że następnego dnia odczujesz dziwne zmęczenie mięśni, choć nie robiłeś żadnego mocnego treningu. Bieganie po śniegu zmusza nas do przymknięcia oczu na wykresy z garminów, polarów i całej reszty sprzętu. Jeśli jednak uczciwie namęczymy się w zaspach i na śliskich chodnikach na wiosnę poczujemy przypływ mocy!

Ale tak naprawdę do biegania zimą potrzeba mocnego charakteru :)

Nie ma złej pogody, są tylko słabe charakteryPolskaBiega.pl

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ