Bieganie to nie show biznes. Tutaj fart nie istnieje. Zobacz, co gwiazdy mówią o bieganiu

Niektórzy z nich pili na umór i wiecznie imprezowali. Inni mają napięty grafik, a i tak znajdują czas na bieganie. O energii i motywacji otwarcie w wywiadach mówią gwiazdy różnego pokroju.

Co gwiazdy mówią o bieganiu?

Mateusz "Buka" Daniecki

Mateusz Adam Szulecki

Raper opowiada o tym, że najtrudniejsze jest pokonać największe przeszkody, później jest już tylko satysfakcja.

- Paliłem 13 lat. Zdarzało się, że na imprezach jarałem nawet trzy paczki. Masakra. Od przeszło dwóch lat nie palę, ale było bardzo ciężko. Najpierw rzucałem na jakiś czas, ale szybko wracałem do nałogu. To była jedna z najtrudniejszych misji w życiu. Kiedy już pokonałem tego wroga, zrozumiałem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sukces napędza sukces. I o tym mówimy w numerze „Just do it” na naszej płycie. Najważniejsze, żeby podjąć wyzwanie.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Aktorka z serialu "Na Wspólnej" bez sportu nie wyobraża sobie życia i jest dla niej po prostu powietrzem, z którego czerpie radość i spełnienie.

- Nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Traktuję go tak samo jak oddychanie. To zamiłowanie do aktywności fizycznej, a w szczególności do kolarstwa, odziedziczyłam po tacie.

Sebastian "Rahim" Salbert

rahim

Rahim postawił wszystko na jedną kartę. Choć było ciężko, dziś jest szczęśliwy.

- Kiedy rzuciłem fajki, nagle nie wiedziałem, co mam ze sobą zrobić. Miałem więcej energii. Czułem, że mnie nosi, musiałem więc czymś zaabsorbować swoje myśli. Wyostrzył się smak i przede wszystkim powrócił apetyt. Wcześniej mogłem jeść dwa małe posiłki dziennie - resztę zastępowały papierosy i kawa, a na imprezach wiadomo - browar. Sport wszystko zmienił.

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w

Aktora przyznaje, że w jej przypadku trudno wygenerować czas na trening. Jednak mimo silnej woli i motywacji znajduje czas, żeby prowadzić aktywny tryb życia.

- Nie jest łatwo. Niestety, muszę przyznać, że nie jestem zbyt systematyczna. Jak tylko mogę to staram się przeznaczać na bieganie przynajmniej 30 minut dziennie

Jacek "Mezo" Mejer

Mezo na mecie Poznań Maraton

Raper Mezo mówi jasno, że sport to ciężki kawałek chleba, w którym nie ma nic za darmo.

- W przeciwieństwie do show-biznesu, do którego można się jakoś wkręcić, na farcie osiągnąć sukces, w bieganiu nie ma nic za darmo. To bezlitosny sport. Trzeba swoje wytrenować i wtedy liczyć na wymarzone wyniki. W najbliższych miesiącach chciałbym na wszystkich dystansach od piątki w górę poprawić rekordy życiowe.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ