Polscy celebryci i ich biegowa pasja. Zobacz, kto postawił na zdrowy tryb życia [GALERIA]

Coraz więcej ludzi decyduje się na aktywny tryb życia i najczęściej stawiają na bieganie i triathlon. Zdrowa moda nie ominęła też polskich aktorów i dziennikarzy. Zobaczcie, kto postawił na bieganie.

Anna Dereszowska - bieganie lepsze niż seks? Anna Dereszowska

Wśród biegających kobiet ze świata show biznesu znalazła się ta aktorka. Dereszowska publicznie przyznaje, że poranny jogging daje jej więcej niż seks. W napiętym grafiku stara się wygospodarować czas na bieganie 3 razy w tygodniu. Kiedy ma „lepsze dni” jest w stanie przebiec 12 km.

Tomasz Karolak na biegowej trasieTomasz Karolak na trasie

Wzmożoną aktywność aktora można było zauważyć około rok temu, kiedy schudł 10 kilogramów. Karolak w wywiadach mówił o tym, że jest na specjalnej diecie, a bieganie to jego główna forma aktywności.

- Stosuję dietę Mateusza Gesslera z warszawy wsch. To jest po prostu dobre, jem 1800 kalorii dziennie i naprawdę można się najeść. Ja przyjąłem zasadę wolnego schodzenia z wagi. Nie chcę stracić jej tak błyskawicznie, bo mam na to jeszcze 10 miesięcy i nie chcę efektu jojo. Więc tak spokojnie trenuje. Teraz moim głównym treningiem jest bieganie. Czekam aż wyleczę kontuzję ręki i wrócę na siłownię - opowiadał Tomasz Karolak w wywiadzie dla Gali.

Aktor bierze udział w różnego rodzaju biegach charytatywnych. Do tych biegów należy m.in. Bieg Serca czy Ekiden.

Piotr Kraśko także postawił na bieganiePiotr Kraśko

Prezenter telewizyjny również postawił na bieganie. W wywiadach Kraśko mówi o tym, że sport wyzwala w mężczyźnie hormon szczęścia i daje energię do życia. Potrafi wstać o 5 rano, bądź przemierzać Warszawę w późnych godzinach wieczornych.

Monika Olejnik - zakochana w bieganiuMonika Olejnik

Dziennikarka, która swoim aktywnym trybem chwali się na Facebooku. Bieganie to jej hobby i sposób na czas wolny. W mediach pojawiają się głosy, że jest zakochana w bieganiu i nie zamierza tego zmieniać. Oprócz tego dziennikarka na aukcje WOŚP wystawiła profesjonalny trening z jej udziałem.

- Zapraszam do udziału w aukcji WOŚP: profesjonalny trening biegowy ze mną i moją drużyną. Będzie trener, śniadanie oraz zapewniam nocleg w hotelu - napisała na swoim oficjalnym fanpage'u.

Joanna Jabłczyńska - fascynację sportem odziedziczyła po tacieJoanna Jabłczyńska

Aktorka już od dłuższego czasu zaangażowana jest w aktywny tryb życia. Udzieliła w międzyczasie sporo wywiadów i dzieli się swoimi radami. Aktorka jest zafascynowana sportem i - jak mówi - odziedziczyła to po tacie

- Nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Traktuję go tak samo jak oddychanie. To zamiłowanie do aktywności fizycznej, a w szczególności do kolarstwa, odziedziczyłam po tacie. - przyznaje.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ