Uważasz, że zawodowe biegaczki nie są sexy? Zobacz jak wygląda ona! [ZDJĘCIA]

Panuje przesąd, że biegaczki są mało atrakcyjne. Wszystko to spowodowane jest mięśniami, które podobno są mało kobiece. Nic bardziej mylnego - spójrzcie na Natashę Hastings. Ona zmieni wasze zdanie.

Natashę Hastings

Natasha Hastings jest amerykańską sprinterką. W swojej karierze zdobyła złote medale na Igrzyskach Olimpijskich oraz mistrzostwach świata. Lekkoatletka swoje największe sukcesy osiągnęła w sztafecie 4x400 m. I to właśnie w tej dziedzinie zdobyła najwięcej medali (Osaka 2007, Pekin 2008, Berlin 2009, Daegu 2011 oraz Moskwa 2013). To tylko kilka z jej licznych osiągnięć.

Natasha Hastingscelebritypitch.com

Nie dość, że jest piekielnie szybka (400 metrów - 49,84s.) to jeszcze do tego łamie stereotypy, które mówią o tym, że kobiece mięśnie nie są atrakcyjne.

Natasha Hastingsinstagram.com

Hastings pokazuje, że można być zawodową biegaczką i przy tym wyglądać nad wyraz seksownie.

Natasha Hastingsinstagram.com

Natasha Hastingsinstagram.com

Natasha Hastingsblitzandglam.com

Oprócz tego Hastings jest aktywna na platformach społecznościowych w internecie i prowadzi swojego osobistego bloga. W ostatnim wpisie zdradza, co znajduje się w jej treningowej torbie. Torba jest z nią praktycznie wszędzie i odzwierciedla jej styl bycia. Wielokrotna medalistka wymienia 12 rzeczy, które są dla niej niezbędne. Wśród nich nie zabrakło rzeczy do pielęgnacji ciała.

Natasha Hastingsnatashahastings.com

Na swoim blogu biegaczka pisała także o odczuciach w stosunku do drużyny Under Armour, której była częścią. - Co lubię najbardziej w UA, to bardzo wysokie poczucie rodzinnej jedności. A także to, że każdy rwie się do tego, by sprawić, żeby UA była najsilniejszą i najlepszą drużyną. Nie boją się innowacji i zawsze szukają nowych sposobów, by sprawić, żeby atleci stawali się jeszcze lepsi - pisze Natasha Hastings. To pokazuje również, że jest nie tyle, co dobrą zawodniczką, piękną kobietą, ale i osobą, dla której ważne są bliskie i przyjazne relacje z członkami drużyny.

Natasha Hastingsblitsandglam.com

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ