Trening na schodach. 600 kalorii w 30 minut [WIDEO]

Justyna Więckowska, Paweł Jeleniewski
18.12.2014 17:12
Święta Bożego Narodzenia to czas nierestrykcyjnej diety. Trening, który możecie wykonać na schodach w bloku, dzięki któremu w 30 minut spalicie 600 kalorii, przygotował Piotr Łobodziński, mistrz Europy i zdobywca Pucharu Świata w bieganiu po schodach.
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 19 razy 17

  mam sposób na tysiąc kalorii w dziesięć minut

  trzy cheeseburgery

 • beaviso

  Oceniono 15 razy 3

  Jeśli ktoś wpadnie na pomysł bezkrytycznej próby nawet nieudolnego kopiowania tego pomysłu, niech wcześniej zadba o karetkę "S" w pełnej gotowości pod domem. Domyślam się, że pan mistrz, ani redaktorzy zachęcający do "spalenia 600 kcal w 30 min." nie ponoszą odpowiedzialności za śmierć wskutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej ewentualnych naśladowców.

 • harry_callahan

  Oceniono 1 raz 1

  kurcze, a ja mieszkam na parterze...

 • lucyna_n

  0

  Najpierw ręce potem nogi:)
  to jest najlepsze, po sylwestrze niejeden przetrenuje.
  Fajne też wskakiwanie co 3 stopnie od razu. Powinni od razu podać numer do ortopedy i zalecenie ćwiczenia w kasku, bo jak się ktoś złabuda z tych schodów... no ja w każdym razie na bank bym zleciała.

 • oe_aquaslim

  Oceniono 42 razy -40

  Witam każdy ruch jest świetnym spalaczem kalorii, dodałabym jeszcze suplement Aqualim wspomagający odchudzanie i lepsza sylwetka zacznie ujawniać sie już po miesiącu stosowania...a organizm będzie wzmocniony
  Powodzenia
  ..................................
  Agnieszka Domańśka
  Online Ekspert Aqualim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX