Jak się odżywiać zimą? [WIDEO]

Redakcja
07.01.2016 16:40
Zimowe menu zdecydowanie różni się od tego, z którego korzystamy w porze letniej. W tym czasie powinny dominować potrawy energetyczne, rozgrzewające. Zobacz jakich produktów unikać, a jakie powinny znaleźć się każdego dnia na twoim talerzu, gdy za oknem mróz.
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 4 razy 4

  Ot taka sobie ideologiczna bzdura. Jeść powinniśmy to co lubimy, co nam smakuje. Nie żyjemy po to by umrzeć zdrowszymi. Brakuje mi w tej ideologicznej agitce jeszcze informacji, że najlepiej rozgrzewa 1/2 litra płynu rozweselającego - C2H5OH.

 • man-o-war-pl

  Oceniono 2 razy 2

  Co to niby znaczy że 'wychładzają'? To jest jakiś bełkot.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 1 raz 1

  W zimie się tysiące lat siedziało na dupie i nic nie robiło, a tu jakiś debil proponuje "potrawy energetyczne, rozgrzewające".

 • tomasz.rze

  Oceniono 1 raz 1

  Właśnie w zimie jem najwięcej mandarynek - są wtedy świeże, aromatyzcne, pełne odżywczych składników i tanie. I jest mi wciąż tak gorąco, jak Kaczyńskiemu w dniu wyborów.

 • melter

  0

  To jakies totalne bzdury... Do najlepszej formy na wiosne przygotowywalem sie w zimie robiac sobie po dluzszym wybieganiu salatke z mandarynek, kiwi, jablek i bananow. Co z tego ze 'wychladzaja' jak siedze w nagrzanym samochodzie a potem cieplym domu? :0 Naprawde bzdury...

 • kantrzyn

  0

  Ale te rady to chyba dla bezdomnych? Przecież większość siedzi w cieplutkich domach i nie musi się rozgrzewać. A mandarynek i innych tropikalnych owoców nie należy jeść nigdy, bo są traktowane tonami chemii. A już w żadnym wypadku nie należy jeść grejpfrutów, bo to trucizna, a w połączeniu z niektórymi lekami, można po nich nawet umrzeć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX