POLECAMY

Masz ochotę na coś słodkiego, co doda ci energii po treningu?

Nie ma nic lepszego od słodyczy, które dodają energii po wyczerpującym treningu. Zobaczcie 4, które wybraliśmy specjalnie dla was!

Więcej >>

ARTYKUŁY

 

Oficjalne treningi do WINGS FOR LIFE WORLD RUN 2017

Chcesz przebiec swoje pierwsze 5 km w życiu? A może po prostu chcesz wziąć udział w Wings for Life i pobiec dla tych, którzy nie mogą? Rozpoczyna się cykl treningów przygotowujących do tego biegu. Zapraszamy!

Więcej! >>

 

Czas się ruszyć! [TESTEROWNIA]

Ile kroków dziennie robię? Czy dobrze spałam? Czy naprawdę nie weszłam dziś na żadne piętro? I jakie jest moje tętno spoczynkowe? Na te wszystkie pytania odpowie mała, zgrabna opaska Samsung Gear Fit2, mój osobisty motywator, który towarzyszył mi przez ostatni miesiąc. Ale to zdecydowanie nie jedyne pytania na jakie odpowiada. Polecam dla tych, którzy chcą się ruszać! Sprzęt do testów dostarczyła firma Saturn.

Więcej! >>

 

Lekkoatletyczne HME. Kszczot: z moim doświadczeniem mogę celować tylko w złoto

Adam Kszczot ocenił, że z jego doświadczeniem i osiągnięciami w biegu na 800 m może celować w Belgradzie tylko w złoty medal 34. halowych mistrzostw Europy. W trzydniowych zawodach (3-5 marca) ma wystąpić 33 polskich lekkoatletów.

Więcej! >>

Newsletter został wysłany zgodnie z zamówieniem złożonym w Gazeta.pl     zrezygnuj z subskrypcji    zamów inne newslettery
Copyright Agora SA Reklama - Ochrona prywatności - Kontakt