Rich Roll. Inspirujący obiekt westchnień damskich (i męskich)

Rich Roll to jedna z bardziej pasjonujących osobowości o bardzo atrakcyjnym ciele. Ten 47letni mąż i ojciec czwórki dzieci, biegacz, triathlonista, prawnik inspiruje do działania ludzi na całym świecie. W 2012 stał się najbardziej poczytnym autorem, a jego udostępniane w sieci motywujące podcasty cieszą się ogromną popularności.
Rich Roll Rich Roll Richroll.com

Sukcesy osiągniete ciężką pracą

Do takiego ciała jakie ma Rich Roll wzdychają nie tylko kobiety. Wielu mężczyzn pewnie po cichu marzy, by choć trochę wyglądać jak on. W plebiscycie Men's Fitness Magazine Roll został wybrany jednym z 25 Najbardziej Wysportowanych Mężczyzn w 2009 roku. Sportową sylwetkę zawdzięcza przygotowaniom do trudnych i wymagających wyścigów. Nie spotkacie go raczej na masowych biegach ulicznych na 5 kilometrów. To co pociąga go w sporcie to ekstremalne wyzwania na ekstremalnych dystansach. I dobrze sobie na nich radzi. Jednak jego dotychczasowe życie to niekoniecznie pasmo sukcesów.

Rich Roll Rich Roll Instargram

Imprezowa przeszłość

W młodości był dobrze zapowiadającym się pływakiem reprezentującym uniwersytet Stanford. Jednak w pewnym momencie odpuścił sport, a jego życie potoczyło się w zupełnie niesportowym kierunku. Alkohol, narkotyki, śmieciowe jedzenie nie były mu obce. Nic nie zapowiadało, żeby miał jeszcze kiedykolwiek wrócić do sportu.

Rich Roll Rich Roll Facebook.com

Przemiana

Ocknął się w wieku lat 40, kiedy to z dużą nadwagą nie mógł pokonać paru schodów. Zrozumiał wtedy, że czas na zmiany. Po 2 latach przygotowań, zgubieniu tłustego balastu Roll stanął na starcie triathlonowych zawodów. Nie wybrał jednak krótkiego, łatwiejszego dystansu. Zdecydował się na udział w jednych z najbardziej wymagających zawodów na świecie - Ultraman.

Rich Roll Rich Roll Facebook.com

Dieta roślinna

Roll nie tylko w wieku lat 40 powrócił do sportu, ale zmienił również dietę. Odstawił śmieciowe jedzenie i zdecydował się na dietę wegańską. Obecnie jest jej wielkim propagatorem, a na swojej stronie dzieli się przepisami i radami o zdrowym odżywianiu.

Rich Roll Rich Roll Richroll.com

Wyzwanie Ultraman

Roll w 2008 i 2009 roku znalazł się w czołówce zawodników na jednych z najtrudniejszych na świecie zawodów - Mistrzostwach Świata na dystansie Ultraman na Hawajach. kilkudziesięciu zawodników w ciągu 3 dni ma do pokonania łączny dystans 515 kilometrów. Pierwszego dnia zawodnicy płyną 10 kilometrów, by od razu po wyjściu z wody przejechać 145 kilometrów na rowerze. Drugiego dnia do pokonania jest 276 kilometrów na rowerze. Ostatniego dnia zawodnicy mają do przebiegnięcia dystans podwójnego maratonu, czyli 84 kilometry na wybrzeżu wyspy Kona.

Jednak te sukcesy nie dały Rollowi pełnej satysfakcji.

Rich Roll i Jason Lester na trasie Epic5 Challenge Rich Roll i Jason Lester na trasie Epic5 Challenge http://www.siol.net/

Epic5 Challenge - 5 dni, 5 wysp, 5 wyścigów

W maju 2010 roku razem z Jasonem Lesterem podjęli się ukończenia "Epic5 Challange", wyzwania które przez wielu uznawane było za niemożliwe do realizacji. W ciągu 5 dni, na 5 różnych hawajskich wyspach pokonali dystans Ironmana (3,8km. pływania, 180 km. jazdy rowerem i 42 km. biegu).

Rich Roll Rich Roll Richroll.com

Znajdź w sobie ukrytą siłę i zacznij działać

Książka "Ukryta siła", w której Roll opisuje swoją przemianę zrobiła na całym świecie ogromną furorę. Historia grubego, wręcz niedołężnego 40 latka, który nie ma łatwej przeszłości, ale postanawia coś w życiu zmienić cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród biegających czytelników. Można z niej czerpać wiele inspiracji, choć pojawiają się zarzuty, że Roll ucieka z pierwszego uzależnienia jakim był alkohol, w drugie jakim stał się dla niego sport.

Rich Roll Rich Roll Richroll.com

Rich Roll

Czegokolwiek by o nim nie mówić to jest na czym zawiesić oko :)

Komentarze (42)
Rich Roll. Inspirujący obiekt westchnień damskich (i męskich)
Zaloguj się
 • avikus

  Oceniono 176 razy 144

  Z której strony on był niby otyły? Na starszych zdjęciach wygląda na faceta co najwyżej z lekką nadwagą (a tego nie byłbym pewien).

 • heliheli

  Oceniono 126 razy 114

  ten Rich to chyba obiekt westchnień Natalii Jedrzejczyk - autorki tego powalającego njusa ....

 • culebre

  Oceniono 106 razy 100

  Najbardziej podoba mi się ostatni slajd: "Trening jest jak życie, zaczyna się i kończy", Paulo Coelho. Takie "mundrości" to chyba dla ledwo-piśmiennych idiotów.

 • g0straight0n

  Oceniono 56 razy 40

  Gratuluję autorowi, czy też raczej autorce tego bzdeta.. cyt. "Historia grubego, wręcz niedołężnego 40 latka, który nie ma łatwej przeszłości".. No cóż, według standardów tej pani, jakiejś 80% 40 latków to już chyba powinny być trupy, jeśli ten gosć był wtedy niedołężny. Masakra, gratuluję redakcji takich porywajacych artykułów z ukrytą reklamą. Toż to poziom tabloidu. Żałosne bicie piany na temat gościa, który zrobił wokół siebie marketing, sam czy z czyjąś pomocą. Zapewniam szanowną autorkę, że są tysiące startujących w triathlonach ludzi, którzy mają całkiem niezłe wyniki ale nie robią z tego przemysłu. No ale może ktoś zapłacił za jego zamieszczenie wraz z fotkami opatrzonymi adresem strony, gdzie natychmiast można kupic książkę. Oczywiście pani Natalia to specjalista od marketingu, czyli wciskania kitu, a przy tym sama biega w imprezach, tyle że to i tak promowanie produktu jakby nie było.
  W każdym razie, to bardzo ważny artykuł, nie wiem jak byśmy bez niego żyli.. gratuluję.

 • minkat

  Oceniono 96 razy 34

  rzecz gustu. nadwaga nie jest dobra, ale ja wole faceta z lekka nadwaga niz takiego zylastego. zylasty facet jest tak samo malo atrakcyjny jak zylasta wysuszona kobieta.

 • sar36

  Oceniono 36 razy 30

  Niedołężny grubas? Pieprzenie. W młodości pływak na poziomie zawodniczym, w okolicach 40-tki co najwyżej nadwaga. Żadna tam wielka przemiana, wykorzystał potencjał, który ma. Narcyz i produkt nachalnego automarketingu.

 • y.y

  Oceniono 30 razy 22

  Kolejny clickbait z pokazem slajdów w tle. Cenisz dobre dziennikarstwo?:)

 • adam donut

  Oceniono 40 razy 20

  40 letni mężczyzna ważący 95 kg to rzeczywiście niedołężny grubas. Każdy w tym wieku powinien zacząć się odchudzać żeby ważyć tyle co 15 latek - czyli w/g artykułu 72kg. Dodatkowo zacząć zabójczy trening - przynajmniej grabarze nie będą musieli dużo dźwigać jak przesadzi z koksem i środkami odwadniającymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX