Oto co się stało, kiedy codziennie rano biegałam 5 km! [TEST MYFITNESS]

Oto co się stało, kiedy codziennie rano biegałam 5 km! [TEST MYFITNESS]

www.instagram.com/loveinsport

Na wstępie przyznam wam się szczerze, że bieganie dotychczas zajmowało ostatnie miejsce na liście moich ulubionych aktywności fizycznych. Kiedy na świat przyszła moja córeczka Zuzia i codziennie rano funduje mi pobudkę o 7 rano okazało się, że mam strasznie dużo czasu przed pracą. Postanowiłam to jakoś sensownie wykorzystać i biegać, codziennie 5 km. Nie ukrywam, że było to dla mnie wyzwanie i wcale nie było tak łatwo, bo nigdy nie lubiłam biegać. Przez 7 dni codziennie pokonywałam te 5 km i... zobaczcie sami!

Przygotowania

Kiedy idę na trening uwielbiam mieć na sobie ładne ubrania. Bez względu na to czy ćwiczę na siłowni czy w domu muszę mieć odpowiednio dobraną stylizację. Nie mogło więc być inaczej kiedy postanowiłam rano biegać.

Na dzień przed, wieczorem przygotowywałam sobie odpowiedni outfit, który jeszcze bardziej motywował mnie do codziennego wstawania. Jak pisałam wyżej i tak moim pierwszym budzikiem jest dziecko, ale wiecie jak to jest czasami zamiast pójść na trening wolimy jeszcze chwilę poleżeć.

Tak czy inaczej jeżeli wcześniej przygotujemy sobie strój do treningu, buty, włączymy ulubioną playlistę, nie ma możliwości żebyśmy zrezygnowali z pomysłu biegania. U mnie to działało!

Komentarze (6)
Zaloguj się
  • jon lenon

    0

    jak po niecałym tygodniu nie rozróżnia 5km od 10, to po dwóch będzie się łapała na tym, że już maraton pyknął, a ona taka wypoczęta i drugie tyle mogłaby przebiec... hehe...;))) niezła ściema...

  • Piotr Grubek

    0

    Gratulacje... Do tej pory nie biegałem... Artykuł bardzo skutecznie przekonał mnie, żebym nie zaczynał ;-) ... Dzięki za zaoszczędzony czas i siły ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX