Psychoporanek 24h - charytatywne kilometry dla Fundacji Góry Przenosić

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i wsparcia medialnego charytatywnej ustawki rowerowej, pod nazwą "PSYCHPORANEK 24h".

Jest to spontaniczna akcja, która odbędzie się na słynnych warszawskich Gassach od godziny szóstej rano w sobotę 27-go lipca i potrwa 24 godziny. Zebrane peletony rowerzystów i kolarzy będą jeździć na zmianę non stop, aby zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drogach, wspierając akcję „Ktoś czeka na mnie w domu” oraz fundację „Góry Przenosić”, która chce kupić elektryczne wózki dla niepełnosprawnych i organizować im górskie wypady.

Będzie z nami między innymi wielokrotny rekordzista Guinnessa – Valerjan Romanovski, który będzie jeździł na rowerze całe z 24 godzin naszej akcji. Każdy będzie mógł wspierać Go jeżdżąc dowolny czas wspólnie. Więcej bieżących informacji znajdziecie Państwo tutaj: https://www.facebook.com/events/2404645796478773/

Teraz każdy z Was może wziąć udział w „PSYCHOPORANKU 24h” z BIKE EXPO Narodowy Team, ale przede wszystkim wesprzeć akcję „Ktoś czeka na mnie w domu” oraz „odLOTTOwa jazda” na rzecz fundacji „Góry przenosić”.

Od godz. 6:00 w dniu 27 lipca 2019 roku na słynnych warszawskich Gassach, będziemy kręcić rowerowe kilometry na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Znany już w środowisku kolarskim „PSYCHOPORANEK” wystartuje spod AIRBIKE Wilanów i pojedzie na pierwszą pętlę ok. 30 km w stronę Cieciszewa. Tym razem jednak jazda będzie trwać non stop przez 24 godziny, a jeżdżące grupy będą się zmieniać mniej więcej co godzinę w punkcie zmian zlokalizowanym przy mostku w Obórki 3.

Startować można na dowolnym rowerze, ponieważ grupy będą dzielone na rowery szosowe i mtb. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w szczytnej akcji jest zainstalowanie i uruchomienie przed startem aplikacji odLOTTOwa jazda oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulaminu. Zapisy na poszczególne godziny są dostępne w formularzu online tutaj: http://bit.ly/PsychoporanekZapisy

Nie ma limitu ilości zmian. W przypadku dużych grup będą one dzielone na 12 osobowe peletony.

'PSYCHPORANEK 24h'.'PSYCHPORANEK 24h'. materiał partnera

Partnerami akcji są:

AIRBIKE

BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy

Gran Fondo Gdynia

Kawa dla Kolarzy