Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka już 4 marca. Trwają zapisy

Serdecznie zapraszamy 4 marca 2017 roku na "Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka" na dystansie ok. 3000m oraz Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na dystansie ok. 1500m! Obie trasy przebiegają po leśnych ścieżkach "Parku Glinianki". Nie zabraknie tam krótkich podbiegów, długich prostych oraz slalomów między drzewami! Jak każdy wie naturalna nawierzchnia jest znacznie bardziej przyjazna dla biegaczy niż asfalt!

Większość okolicznych biegów jest właśnie rozgrywana na utwardzonej nawierzchni, my chcemy urozmaicić Wasze biegowe życie proponując zawody w lesie! Taki krótki sprint nie tylko urozmaici Wasz trening ale pomoże sprawdzić swoje maksymalne osiągi tempowe!

Start i meta biegu usytuowana zostanie na błoniach przed stadionem miejskim przy ul.Krasińskiego 6. Trudność i długość trasy została tak przygotowana, aby każdy startujący bez problemu sobie z nią poradził, a na mecie dostał zasłużony medal!

Koszt startowego wynosi jedynie 25 zł! Startując w naszym biegu nie tylko poprawiasz swoje osiągi czy zdrowie, ale również stajesz się sponsorem Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules!

Całkowity dochód z biegu zostanie przeznaczony dla reprezentacji UKS Herkules Sulejówek, który zostanie wykorzystany na Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w Jeleniej Górze - wyjazd, nocleg, opłaty startowe oraz dofinansowanie zakupu strojów startowych.

Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych dla szkół podstawowych i gimnazjalnych wyłoni nam najlepszych zawodników, którzy w nagrodę otrzymają pamiątkowe Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Sulejówek! Dodatkowe wyżej wymienione osoby pojadą na Międzywojewódzkie Mistrzostwa w biegach przełajowych i będą reprezentować nasze miasto wśród biegaczy z województwa Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego!

Opłata startowa wynosi: - 25zł dla zawodników powyżej 18 roku życia - 20zł dla młodzieży poniżej 18 roku życia - bezpłatny start dla młodzieży poniżej 18 roku życia mieszkającej w Sulejówku

Zapisy na bieg do 25 lutego przez stronę internetową