Nowa odsłona Girls Workout w Adidas Runners Warsaw

Poniedziałki w ADIDAS RUNNERS WARSAW należą do kobiet! W maju i czerwcu chcemy świętować to w szczególny sposób. W ramach cotygodniowych, darmowych treningów GIRLS WORKOUT przygotowaliśmy dla Was dużo dodatkowych atrakcji. Sprawdźcie i łączcie do nas już w najbliższy poniedziałek!

Dziewczyny! Wiosna rozkręciła się już na dobre, grupa uczestniczek zajęć GIRLS WORKOUT w ADIDAS RUNNERS WARSAW rośnie w siłę, więc i my podkręcamy tempo! Przed nami jeszcze 5 energetycznych treningów, testy butów, spotkania z ekspertami i wyjątkowe upominki. Pokochacie poniedziałki!

Treningi prowadzone są przez dwie charyzmatyczne trenerki: Julitę Kotecką, biegaczkę, trenerkę personalną, instruktorkę lekkoatletyki i fizjoterapeutkę oraz Martynę Wiśniewską, kapitan ADIDAS RUNNERS WARSAW, doświadczoną biegaczkę startującą w biegach ulicznych i górskich.

Treningi odbywają w każdy poniedziałek o godz. 18:00 z ADIDAS RUNNERS WARSAW, ul. Solec 38. Oto rozkład najbliższych zajęć:

  • 22.05 – trening + spotkanie „Sport & make-up”
  • 29.05 - trening
  • 05.06 – trening + spotkanie „Dieta i detox”
  • 12.06 – trening
  • 19.06 – trening + spotkanie podsumowujące

Co drugi tydzień po treningu spotykamy się przy kawie i musującym prosecco i rozmawiamy z ekspertami na przeróżne, kobiece tematy. W najbliższy poniedziałek (22.05) makeupistka Karolina Markowska opowie o trendach i nowościach w makijażu na lato i podczas treningu. Na kolejnym spotkaniu dietetyczka ADIDAS RUNNERS WARSAW, Emilia Cesarek oraz ekspertka marki Natura Cold Press opowiedzą o odpowiednim odżywianiu przed i po treningu oraz o detoksie sokowym. Co więcej, na każdym treningu macie możliwość testowania najnowszej kolekcji butów biegowych marki adidas.

Dodatkowo dla wszystkich obecnych na przynajmniej pięciu zajęciach GIRLS WORKOUT przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki!

Wszystkie treningi są darmowe, wystarczy tylko się zarejestrować na stronie: TUTAJ. Śledźcie nas również na grupie adidas Runners Warsaw na Facebooku.

Do zobaczenia na najbliższym treningu, 22 maja w ADIDAS RUNNERS WARSAW!