Chcesz na bieżąco śledzić igrzyska? Google wszystko ci powie!

Google znowu zaskakuje i wprowadza nową funkcję, która może okazać się bardzo przydatna podczas igrzysk.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę to, co nas interesuje w związku z igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro. Dostarczone zostaną wszystkie informacje o zawodnikach, zawodach i dyscyplinach sportowych. Oprócz tego istnieje możliwość włączenia powiadomień o wybranych wydarzeniach. Wszystkie komunikaty będą wyświetlane na wzór karty, która wyświetli się u góry wirtualnej strony.

Igrzyska to największe wydarzenie sportowe na świecie, które niesie za sobą ogromną dawkę wrażeń. Nową funkcję Googla popieramy i z pewnością użyjemy. Jednocześnie zachęcamy do korzystania i zapisania sobie wszystkich najważniejszych dat.

Jak to działa?

Wpisujemy w wyszukiwarkę to, co nas interesuje.

PolskaBiegaPolskaBiega TR

Po wpisaniu i naciśnięciu Enter wyskakuje karta, w której napisane mamy wszystko, co związane z Rio. W tym przypadku Ewa Swoboda, jako reprezentantka Polski startuje w dwóch konkurencjach olimpijskich. Jeżeli sportowiec bierze udział w kilku dyscyplinach, po kliknięciu w rozwinięciu pojawi się reszta. 

PolskaBiegaPolskaBiega TR

Google daje również możliwość przeglądu wszystkich zawodników, co również jest pewnym udogodnieniem. Po przekierowaniu pojawia się kolejne okno.

PolskaBiega.plPolskaBiega.pl TR

W przypadku, kiedy interesuje nas konkretny sportowiec - wybieramy go i wyświetla się analogicznie do poprzedniego przykładu wzmianka o olimpijskich terminach i podstawowych informacjach o sportowcu.

To bardzo praktyczna funkcja, która pozwala w szybki sposób sprawdzić najważniejsze rzeczy związane z olimpiadą w Rio do Janeiro. Warto to kontrolować i nie przegapić sportowych emocji w najlepszym wydaniu.