Pudzian biega. Pochwalił się, ile zajmuje mu przebiegnięcie 11 km

Mariusz Pudzianowski waży grubo ponad 100 kilogramów i regularnie biega. Na swoim Facebooku pochwalił się czasem na 11 kilometrów.

Mariusz Pudzianowski to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wcześniej utytułowany strongman. Jako sportowiec nieprzerwanie prowadzi aktywny tryb życia i pokazuje to na swoich kanałach w mediach społecznościowych. 

W piątek (30.09.2016) Mariusz opublikował kilka zdjęć, na których pochwalił się, że przebiegł 11 kilometrów w ciągu godziny. Jak na wagę sportowca, jest to bardzo dobry wynik. Bieganie w przypadku Mariusza jest tylko treningiem uzupełniającym. 

Poranne bieganie o 6 rano zaliczone. 11km -57 min.Dobre jedzenie i suplemenracja to jest to!!! Dzisiejsza waga 114,8 kg. Wieczorem 35 min trening wytrzymałości siłowej i zajawkę wam pokażę jak to robię.

Pudzianowski korzysta z bieżni mechanicznej, jak również biega na świeżym powietrzu. Dba o kondycję i swoje ciało. Dzięki czemu pozostaje w dobrej formie. A forma zdecydowanie przyda się podczas KSW 37, gdzie Mariusz stoczy walkę z Popkiem. Dookoła starcia zawodników jest mnóstwo szumu. A panowie nie próżnują i zapewniają, że zrobią wszystko, żeby walka przeszła do historii KSW.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ