Angelika Cichocka motywuje do treningu! "Rozpoczynamy ostrą walkę z wymówkami"

Przychodzi taki czas, w którym czasami brakuje motywacji. Każdy ma sposób na jej przywrócenie. Wychodzimy jednak z założenia, że najlepszym "motywatorem" są nasi lekkoatleci. Angelika Cichocka, biegaczka specjalizująca się w biegach średnich, ostatnimi czasy media społecznościowe wykorzystuje między innymi do motywowania innych.

 Pod postami pojawia się spora dawka motywacji w postaci słów. Lekkoatletka zagrzewa do treningu i podkreśla, że nie powinno się mieć żadnych wymówek.

Każdy człowiek wystawiany jest na próbę. I to od niego zależy, czy się podda, czy będzie walczyć do samego końca.

Co prawda Cichocka kieruje słowa do kobiet, ale spokojnie mogą trafić też do mężczyzn.

Pod filmikiem z treningu Angelika Cichocka napisała:

Umiecie robić taki ślizg? :D A tak serio… Beznadziejna pogoda? To żadna wymówka! Bieganie, kiedy aura wystawia nas na próbę, to wyzwanie, a przecież każda z nas lubi wyzwania! :)

Nie szukajcie wymówek, tylko pracujcie ciężko na efekt, który chcecie uzyskać. Tylko od was zależy, jak szybko tego dokonacie i jak dużą będziecie mieć satysfakcję.

Czas zimowy jest szczególnie trudny. To dla wielu bardzo trudny okres, w którym ciężko podjąć się aktywności. Nie marnujcie czasu, trenujcie i cieszcie się bieganie ile tylko możecie.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ