adidas Ultraboost 19 są już dostępne w Polsce! Buty rewolucjonizujące bieganie

O tym modelu butów było głośno już w grudniu - adidas Ultraboost 19 doczekały się swojej premiery w Polsce. Nowa wersja legendarnego buta do biegania powstała dzięki współpracy projektantów marki ze społecznością biegaczy na całym świecie. Globalna premiera już 21 lutego.

Bieganie od lat ewoluuje - dziś to nie tylko sport indywidualny, zarezerwowany dla sportowców wyczynowych. Bieganie stało się przede wszystkim stylem życia i sposobem na wyrażanie siebie. Wielu biegaczy decyduje się na treningi grupowe i z chęcią łączy bieganie z życiem codziennym. adidas wychodząc naprzeciw potrzebom biegaczy z całego świata, przy współpracy technologów i projektantów stworzył nową wersję legendarnego modelu butów do biegania – Ultraboost 19. Funkcjonalnością i miejskim designem zjednał serca wszystkich, którzy oczekują od butów nie tylko szybkości i komfortu, ale zwracają uwagę również na ich styl. To but, który świetnie sprawdzi się podczas codziennych treningów biegowych, spacerów po parku, czy zwykłym wyjściu na miasto ze znajomymi.

Ultraboost adidasUltraboost adidas Joseph_Striffler

Buty adidas Ultraboost 19 powstały z myślą o sile transformacji biegania i świetnie wpisują się w koncepcję projektu „Who Said Girls Can’t Race?”. Marka adidas przedstawia uniwersalny model buta dla każdego i jednocześnie motywuje kobiety do biegania, które mogą sięgnąć po więcej! Uczestniczki WSGCR są w trakcie przygotowań do startu w półmaratonie, mają jeden wspólny cel – pokonanie 21,097 kilometrów. Projektantom nowego Ultraboost 19 oraz biegaczom, którzy ich wsparli w procesie prac projektowych, również przyświecał wspólny cel - by spełnić oczekiwania wszystkich i stworzyć model idealny.

Ultraboost adidasUltraboost adidas Joseph_Striffler

Projekt „Who Said Girls Can’t Race” oraz buty adidas Ultraboost 19 pokazują jak zmienia się bieganie na przestrzeni lat. Każdy krok zbliża ludzi do siebie i tworzy niepowtarzalną społeczność, dzięki, której biegacze mogą się wzajemnie wspierać. Dziewczyny z WSGCR z dnia na dzień udowadniają, że kobiety są silne, waleczne i potrafią przesuwać kolejne granice. Bieganie to nie tylko wysiłek fizyczny, ale przygoda, która przenosi w zupełnie inny wymiar. Swoją motywacją i zupełnie różnym podejściem do biegania, uczestniczki pokazują, że ten sport nie jest nudy i każdy może znaleźć w nim mnóstwo satysfakcji! Możesz biegać na czas, ścigać się z innymi, zadbać o swoją figurę albo połączyć bieganie z poznawaniem świata. To sport uniwersalny, dla każdego. Tu nie ma sztywnych ram, w biegu możesz poczuć się po prostu wolny.

Ultraboost 19 dzięki swojej technologii z pewnością będzie świetnym wsparciem podczas przygotowań do wiosennych startów na każdym dystansie. Polubią go zarówno sprinterzy jak i biegacze długodystansowi, mężczyźni oraz kobiety.

Każdy biegacz, bez względu na stopień zaawansowania, wie jak ważną rolę podczas biegania odgrywają buty. Dobre obuwie to podstawowe wyposażenie każdego, nawet początkującego biegacza.

adidas Ultraboost 19 to subtelne wykonanie, mniejsza ilość komponentów przy zachowaniu doskonałej jakości, na której zależy każdemu biegaczowi. Konstrukcja Ultraboost 19 pozbawiona jest wszelkich szwów i naturalnie dopasowuje się do stopy biegacza. Zapewnia komfort podczas biegu, otula stopę i sprawia, że but staje się jej integralną częścią. Dodatkowo gwarantuje sprężystą amortyzację i oddaje energię podczas każdego kroku.

Ultraboost 19 jest dostępny na stronie adidas.pl oraz w sklepie Biegacza w różnych odsłonach kolorystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie da się bowiem ukryć, że oprócz funkcjonalności dla każdego biegacza istotny jest również sam design.

Komentarze (10)
adidas Ultraboost 19 są już dostępne w Polsce! Buty rewolucjonizujące bieganie
Zaloguj się
 • j_stalin

  Oceniono 5 razy 3

  boszzzz... co za belkot??? czemu pani nie napisala nic od siebie tylko kopiuj-wklej z ulotki reklamowej? WSTYD! A ja nadal nie wiem na czym polega zaj...bistosc tych butow!

 • nalesniku

  Oceniono 2 razy 2

  buty biegowe adidas sa rzeczywiscie najlepsze - to fakt. ale to nie jest zadna rewolucja!!! ten but to wlasciwie to samo co ultraboost, ktory jest juz od ok. 2 lat na rynku. Zadna rewolucja tylko inny design!!!!!!

 • itisterriblywet

  Oceniono 4 razy 2

  co za pieprz0ny marketingowy bełkot ... rzygać się chce na te buty do wszystkiego

 • mikejar

  Oceniono 4 razy 2

  Teraz rozumiem dlaczego BREDZINSKI chce jechac do Brukseli. Kilka par ADIDASOW I JEST USTAWIONY. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ciuxon

  Oceniono 1 raz 1

  749 zł - naprawdę ich p...ło, to już wolę kupić starsze wersje za 60% ww ceny

 • hens

  Oceniono 3 razy 1

  TIAAAAAAA
  I buty same biegają a jak wychodzi z wanny, to ma dzioby kostne na spodzie stopy.
  Lecz każdy producent o tym milczy. Stopę się kształtuje, a nie ogłupia.
  Później widzimy delikwenta który przy chodzeniu rozstawia stopy pod kątem 45 stopni !
  Ale normalny inaczej nosi buty jedynie nie za mniej niż za 2,5 tysia za parę.
  Przecież Adidas nie może sie mylić, że chodzenie na boso uwłacza człowiekowi.

 • raczkowski

  Oceniono 3 razy 1

  wszyscy go polubią. jasne.

 • janjan101

  Oceniono 3 razy 1

  Buty rewolucjonizujące bieganie, czyli człowiek siedzi w fotelu a buty sobie biegają.

 • hens

  0

  Przecież bez butów Ultraboost nie można biegać, bo one same biegają,
  to wie każdy internetowy oglądacz sponsorowanych artykułów.
  W górę serca ogłupiały reklamami polski narodzie.....he he he

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX